Dovolená na Lipně

Co vás čeká na Lipně?

Proč právě dovolená na Lipně v Horní Plané na břehu přehrady? Ocitnete se přímo na hranici Národního parku Šumava. Okolí doslova vybízí k procházkám a projížďkám na kole či běžkách. Zdejší lesy jsou vyhlášeným rájem houbařů. Samotné jezero a jeho písečná pláž poskytuje ideální příležitost k prožití letních rozpálených dnů.

Kam se podívat na výlet? Výběr je vskutku bohatý. Stále větším fenoménem se stává Stezka v korunách stromů. Nechybí Vítkův Hrádek – nejvýše položený hrad v ČR. Nedaleko je také Čertova stěna, klášter Vyšší Brod nebo hrad Rožmberk.

Při pobytu na Lipně si snadno vyberete z bezpočtu možných aktivit. Vypůjčíte si kolo nebo in-line brusle. Po vodní hladině se svezete na šlapadle, v plachetnici nebo výletním parníkem. Zahrajete si minigolf či bowling. Posedíte u vody při chytání ryb. Nechybí ani letní kino. Milovníci veselé zábavy určitě ocení množství restaurací a barů. Rok na Lipně nabízí řadu speciálních událostí – od Markétské poutě přes masopust až po letní koncerty.

Lipno přináší skvělou zábavu v létě i v zimě!

  • Sídliště Míru 49
  • Horní Planá
  • 382 26
  • mapa

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce